<< Poka wszystkie
Specjalista ds. wprowadzania danych z j. niemieckim
Dodane: 23/11/2016 19:06:57
miesi帷 temu
Dla naszego Klienta, du瞠j firmy z kapita貫m zachodnim, poszukujemy kandydat闚 na stanowisko:

Specjalista ds. wprowadzania danych z j瞛ykiem niemieckim
Lokalizacja: Szczecin

OPIS STANOWISKA:
- zarz康zanie i administrowanie procesami bankowymi
- otwieranie/ zamykanie kont
- przed逝瘸nie um闚 w systemie
- dokonywanie odpowiednich operacji w przeznaczonych do tego systemach
- kontakt mailowy/telefoniczny z wsp馧pracownikami wewn徠rz grupy

NASZ KLIENT OFERUJE:
- profesjonalne szkolenia przygotowuj帷e do pracy
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umow o prac
- konkurencyjny pakiet socjalny – kart sportow, kart 篡wieniow, ubezpieczenie grupowe
- prywatn opiek medyczn
- miejsce pracy w nowoczesnym, komfortowym budynku
- mo磧iwo嗆 awansu i kariery dla najlepszych

WYMAGANIA:
- Bardzo dobra znajomo嗆 j瞛yka niemieckiego (min. B2)
- Do鈍iadczenie zawodowe mile widziane, lecz niewymagane
- Bardzo dobra znajomo嗆 pakietu Ms Office
- Umiej皻no嗆 pracy w zespole
- Umiej皻no嗆 zarz康zania czasem oraz ustalania priorytet闚
- Wielozadaniowo嗆, rzetelno嗆 w wykonywaniu obowi您k闚
- Kreatywno嗆

Osoby b璠帷e zainteresowane powy窺z ofert oraz spe軟iaj帷e jej kryteria prosimy o przesy豉nie swojego CV w j瞛yku angielskim z dopiskiem „Specjalista ds. wprowadzania danych z j瞛ykiem niemieckim” na adres mailowy:

experts@lsj.pl

Prosimy o dopisanie nast瘼uj帷ej klauzuli: „Zgodnie z Ustaw o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji”

Uprzejmie informujemy, 瞠 skontaktujemy si tylko z wybranymi osobami.

LSJ Group, licencja nr 4440
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
Phone: +48 91 814 52 51 E-mail: experts@lsj.pl
Wi璚ej ofert pracy: http://www.lsj.pl

Kontakt:
LSJ HR Group
Telefon:
918145252

Ods這n: 6
      Zobacz Katalog Szczeci雟kich Wizyt闚ek

SZCZECI垶KIE OGΜSZENIA
www.szczecin.net-ogloszenia.pl