<< Poka wszystkie
Asystent/ka dzia逝 handlowego
Dodane: 6/12/2016 12:31:14
miesi帷 temu

Dla naszego Klienta, niemieckiej firmy, b璠帷ej liderem w bran篡 gastronomicznej, poszukujemy kandydat闚 na stanowisko:

Asystent/ka Dzia逝 Handlowego - bran瘸 gastronomiczna
Lokalizacja: Szczecin-D帳ie

Opis stanowiska:
- wsparcie mobilnych przedstawicieli handlowych w codziennej pracy
- przyjmowanie zam闚ie od Klient闚
- kontrola stanu magazynowego
- aktualizacja oferty produktowej
- udzielanie informacji Klientom
- zakres obowi您k闚 nie obejmuje bezpo鈔edniej sprzeda篡

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- interesuj帷 prac w mi璠zynarodowym 鈔odowisku
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umow o prac
- dobre warunki pracy i przyjazn atmosfer

Wymagania:
- do鈍iadczenie w pracy w bran篡 gastronomicznej – warunek konieczny!
- dobra znajomo嗆 j瞛yka angielskiego - warunek konieczny!
- do鈍iadczenie na podobnym stanowisku
- dobra znajomo嗆 obs逝gi komputera
- nastawienie na prac w grupie i aktywno嗆

Osoby b璠帷e zainteresowane powy窺z ofert oraz spe軟iaj帷e jej kryteria prosimy o przesy豉nie swojego CV z dopiskiem „Asystent/ka Dzia逝 Handlowego” na adres mailowy:

experts@lsj.pl

Prosimy o dopisanie nast瘼uj帷ej klauzuli: „Zgodnie z Ustaw o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji”

Uprzejmie informujemy, 瞠 skontaktujemy si tylko z wybranymi osobami.

LSJ HR Group, licencja nr 4440
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
Phone: +48 91 814 52 52 E-mail: experts@lsj.pl
http://www.lsj.pl/experts | http://www.lsj.pl

Kontakt:
LSJ HR Group
Telefon:
918145252

Ods這n: 3
      Zobacz Katalog Szczeci雟kich Wizyt闚ek

SZCZECI垶KIE OGΜSZENIA
www.szczecin.net-ogloszenia.pl