Opiekunka do Karlsruhe – 1300 euro netto + 180 euro zwrot koszt闚 podr騜y
Dodane: 13/01/2017 10:04:12
tydzie temu
OPIS STANOWISKA
HDOmedical sp. z o.o. z siedzib w Warszawie zatrudni opiekun z dobr znajomo軼i j瞛yka niemieckiego do opieki nad Pani 95 l., 65 kg. Pani ma s豉be serce, jest po z豉maniu 瞠ber, ograniczona ruchowo. Druga Podopieczna na rolatorku. Jeszcze robi wszystko sama, tylko trzeba ugotowa. Humanis jest tam ju od d逝窺zego czasu, noc spokojna.
WYMAGANIA:
• Dyspozycyjno嗆 od 04.02.2017 r. na 4 tyg.,
• Opiekunka od 40 roku 篡cia,
• dobra znajomo嗆 j. niemieckiego,
• cierpliwo嗆 i empatia,
• do鈍iadczenie w opiece nad osob z objawami demencji

OFERUJEMY:
• prac w pe軟i legaln w oparciu o umow zlecenie + op豉cone sk豉dki ZUS
• 1300 euro netto
• + 180 euro zwrot koszt闚 podr騜y
• Za鈍iadczenie A1 oraz kart EKUZ
• Zakwaterowanie, wy篡wienie

SPOS笅 APLIKOWANIA
Osoby ch皻ne do wzi璚ia udzia逝 w procesie rekrutacji prosz o wys豉nie aplikacji (cv+zdj璚ie) na adres e-mail: niemcy@domowaopieka.pl lub kontakt tel. 669 914 984, 669 980 009.

Kontakt:
Agnieszka
Telefon:
669914984

Ods這n: 2
      Zobacz Katalog Szczeci雟kich Wizyt闚ek

SZCZECI垶KIE OGΜSZENIA
www.szczecin.net-ogloszenia.pl