Opiekunka do Ulm – 1300 euro netto + 180 euro zwrot koszt闚 podr騜y
Dodane: 23/01/2017 09:57:01
3 tygodnie temu
OPIS STANOWISKA
HDOmedical Sp. z o.o. z siedzib w Warszawie zatrudni opiekunk z dobr lub bardzo dobr znajomo軼i j瞛yka niemieckiego do opieki nad Pani 69 lat, PS 1. Podopieczna ma Parkinsona, niskie ci郾ienie. Jest wra磧iwa na 鈍iat這 i upa, s豉bo s造szy. Pani porusza si na rolatorku, mieszka sama w 90 m2 mieszkaniu, w kt鏎ym jest internet. Pani chcia豉by wysok opiekunk .
WYMAGANIA:
• Gotowo嗆 do podj璚ia pracy od 05.03.2017 r. na 2 miesi帷e
• Dobra lub bardzo dobra znajomo嗆 j. niemieckiego ( lub j瞛. angielskiego)
• Opiekunka od 30 lat
• Cierpliwo嗆 i empatia
OFERUJEMY:
• Prac w pe軟i legaln w oparciu o umow zlecenie + op豉cone sk豉dki ZUS
• 1250 - 1300 euro netto
• Zwrot koszt闚 podr騜y (180 euro netto)
• Ubezpieczenie EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego) oraz kart A1
• Zakwaterowanie, wy篡wienie
SPOS笅 APLIKOWANIA
Osoby ch皻ne do wzi璚ia udzia逝 w procesie rekrutacji prosz o wys豉nie aplikacji (cv+zdj璚ie) na adres e-mail: niemcy@domowaopieka.pl lub kontakt tel. 669 914 984, 669 980 009.

Kontakt:
Agnieszka
Telefon:
669914984

Ods這n: 3
      Zobacz Katalog Szczeci雟kich Wizyt闚ek

SZCZECI垶KIE OGΜSZENIA
www.szczecin.net-ogloszenia.pl